FB Skip to main content

rodzaje książek - twarda okładka

Twarda okładka - Deluxe (kolorowa okładka i wnętrze)

Ta wysokiej jakości książka z funkcjami fotoksiążki zadowoli naszych profesjonalnych użytkowników – możesz wybrać między matową i połyskliwą okładką.
Strony wewnętrzne są z najwyższej jakości papieru (170 g) przystosowanego specjalnie do druku cyfrowego. Ta książka odznacza się wyjątkową trwałością i stabilnością, przez co idealnie nadaje się do profesjonalnej fotoksiążki.

Twarda okładka - Premium (kolorowa okładka i wnętrze)

Ta wysokiej jakości książka spełni najwyższe wymagania – możesz wybrać między matową i połyskliwą okładką.
Strony wewnętrzne są z najwyższej jakości papieru (130 g) przystosowanego specjalnie do druku cyfrowego. Ta książka odznacza się wyjątkową trwałością i stabilnością, przez co idealnie nadaje się na prezent lub gdy chcesz upewnić się, że książka przetrwa długie lata.

Nowość! Twarda okładka - Basic (kolorowa okładka, czarno-białe wnętrze)

Nasza czarno-biała książka w twardej oprawie to doskonały wybór dla tych, którzy chcą wydrukować większą ilość czarno-białych egzemplarzy. Minimum 10 książek na zamówienie.
Matowa okładka jest kolorowa i zalaminowana na sztywnej, trwałej bazie z tektury o grubości 3 mm. Czarno-białe wnętrze zostało wykonane z wysokiej jakości niepowlekanego papieruArctic Matt 115 g. To doskonały wybór dla tych, którzy chcą na przykład wydać własną książkę.

Miękka okładka Premium (kolorowa okładka i wnętrze)

Wysokiej jakości książka o oprawie równie mocnej co nasza twarda oprawa. Jedyna różnica polega na tym, że okładka jest miękka – możesz wybrać między matową a połyskliwą okładką.
Strony wewnętrzne z wysokiej jakości papieru (130 g) przystosowanego specjalnie do druku cyfrowego. Laminowaną, miękką okładkę drukujemy na wysokiej jakości tekturze (220 g).

Miękka okładka - Basic (kolorowa okładka, czarno-białe wnętrze)

Nasze książki Softcover Basic to doskonały wybór dla tych, którzy chcą wydrukować większą ilość czarno-białych egzemplarzy. Minimum 10 książek na zamówienie.
Matowa okładka jest kolorowa i zalaminowana na papierze Invercote G 240 g. Czarno-białe wnętrze zostało wykonane na niepowlekanym papierzeArctic Matt 115 g. Doskonały wybór dla tych, którzy chcą na przykład wydać własną książkę.

Bindowanie spiralne (kolorowa okładka i wnętrze)

Książka z bindowaniem spiralnym robi profesjonalne i solidne wrażenie.
Strony wewnętrzne drukowane na wysokiej jakości papierze (170 g) przystosowanym specjalnie do druku cyfrowego. Laminowaną okładkę drukujemy na wysokiej jakości papierze (250 g) – możesz wybrać między matową i połyskliwą okładką. Na przedniej i tylnej okładce przytwierdzamy matową warstwę z twardego plastiku, która nadaje książce solidny i stylowy wygląd. Ten sposób bindowania sprawia, że książkę łatwo jest pozostawić otwartą, więc świetnie nadaje się przede wszystkim na okazje w pracy lub szkole.

Oprawa zszywana (kolorowa okładka i wnętrze)

Prosta, lecz piękna książka w zszywanej oprawie.
Strony wewnętrzne drukowane na wysokiej jakości papierze (170 g) przystosowanym specjalnie do druku cyfrowego. Laminowaną okładkę drukujemy na wysokiej jakości papierze (250 g) – możesz wybrać między matową i połyskliwą okładką.

Nowości
bottom-banner-close