FB Skip to main content

Dostawa przed Świętami!*

Zwykła wysyłka: około 1-2 tygodni. Przed Świętami dostarczymy znacznie szybciej. Aby móc dostarczyć Twoją książkę przed świętami Bożego Narodzenia, chcielibyśmy otrzymać Twoje zamówienie jak najszybciej, ale nie później niż o północy w czwartek 14 grudnia!* Im wcześniej złożysz zamówienie, tym szybciej będziemy mogli wysłać to dla ciebie. Notatka! Wybierz Fedex Priority, jeśli chcesz znacznie zwiększyć szansę na otrzymanie przesyłki przed Świętami Bożego Narodzenia.

Twoje książki są drukowane i oprawiane indywidualnie przy użyciu najbardziej zaawansowanych procedur przyjaznych dla środowiska. Wykorzystujemy najwyższe i najnowocześniejsze standardy drukarskie w połączeniu z długowiecznością tradycyjnego introligatorstwa. Twoje książki zostaną bezpiecznie wysłane w specjalnej przesyłce z książkami.

*Jeśli zamówienie zawiera kilka książek/plakatów i/lub dużą książkę/plakat, wysyłka może potrwać dłużej. Solentro nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie i niedbałe traktowanie spowodowane przez dystrybutora. Jeśli chcesz mieć pewność, że zamówienie dotrze na długo przed świętami, złóż zamówienie na początku grudnia.

Nowości
bottom-banner-close